Chcesz do internetu?

MUSISZ w nim być, Twoja konkurencja pewnie jest 🙂

A tutaj możesz przeczytać, z jakimi wyzwaniami mierzą się moi klienci, jakie problemy rozwiązują moje działania i dlaczego nie warto ignorować aspekt istnienia w internecie.

Klient? Wystarczy mi, już nie chcę więcej!

Klient? Wystarczy mi, już nie chcę więcej!

Jak to z Wami jest? Czy zdarza się Wam być w sytuacji, w której nie chcecie już więcej klientów? Jeśli tak, to czy wtedy powstrzymujecie podejmowanie jakichkolwiek działań w internecie, żeby “przypadkiem” nie przyszli nowi klienci? W tym wpisie odpowiem na pytanie dlaczego takie podejście często jest błędne. Obsługuję teraz firmę, w której panuje dokładnie takie przekonanie, że skoro realizacje projektów są zaksięgowane już niemal do października przyszłego roku, lepiej nie mieć następnych klientów.

read more
Co może być trudne w zleceniu komuś wykonania strony www?

Co może być trudne w zleceniu komuś wykonania strony www?

Postawieni przed faktem konieczności posiadania swojej internetowej reprezentacji, różni ludzie reagują bardzo różnie. Szczególnie klienci, z którymi ja pracuję, dzielą się na dwie grupy: takich, którzy już mieli do czynienia z innym zespołem wdrożeniowym i takich, którzy jeszcze nie wiedzą, czego chcą i w ogóle się „nie znają”. W tym rozważaniu zupełnie pominę aspekt tego, czy Ci pierwsi są zadowolenia z kontaktu z poprzednim zespołem — choć często ma to wpływ na poziom zaufania do mnie i mojego zespołu.

read more