Blog

Jeśli to, co czytasz na blogu, jest dla Ciebie wartościowe, i zastanawiasz się, jak mogę pomóc Twojemu biznesowi wzrastać w internecie, kliknij poniżej i poznaj mnie bliżej.bez którego bardzo trudno jest dotrzeć do potencjalnych klientów.

Bardzo często o tym piszę. Równie często opowiadam o tym na spotkaniach z klientami. Zwykle jest tak, że klienci przekonani tym, jak opowiadam o działaniach swojej firmy w internecie, są ciekawi tego, jak posiadanie strony internetowej może wpłynąć na liczbę klientów, która do nich trafi.

Przecież działania marketingowe to nie tylko strona www. To także papier firmowy, ulotki, projekty logo i wiele, wiele więcej!

Spójrzmy prawdzie w oczy. Bez strony www jesteś dla klienta niewidzialny. Zupełnie, jak pantera śnieżna, która znajduje się na obrazku, który dodałem do wpisu. TAK na tym obrazku znajduje się duży kot 😊

Naszą wspólną rolą jest sprawić, abyś Ty i twoja firma, bez względu na to, czy jest zlokalizowana w Rumi, Redzie, Wejherowie, czy Gdyni, czy gdziekolwiek indziej, nie pozostawał w ukryciu. Dlatego spróbuję jeszcze raz Cię przekonać i powtórzę „wielkimi literami”:

Projektowanie stron internetowych stało się kluczowym narzędziem w strategii marketingowej większości lokalnych firm. Tworzone przez nas strony internetowe będą nie tylko miejscem, w którym możesz publikować i udostępniać swoje treści i informacje, ale także są reklamą Twojej firmy – narzędziem pozwalającym zrobić dobre pierwsze wrażenie.

Chcesz przecież, żeby było ono dobre — prawda?  

Zobacz gdzie znajduje się kot na obrazku poniżej 🙂

× Porozmawiajmy :)