Chcesz do internetu?

MUSISZ w nim być, Twoja konkurencja pewnie jest 🙂

Strona internetowa typu wizytówka (jak ta, na której jesteś), katalog produktów, narzędzia do obsługi klientów, czy wreszcie duże sklepy internetowe, to dzisiaj element,
bez którego bardzo trudno jest dotrzeć do potencjalnych klientów.

Jeżeli potrzebujesz
Strony WWW Sklepu Internetowego Wizytówki w Google na pierwszej stronie Wsparcia w rozwoju biznesu w internecie

Lat doświadczenia

Ukończonych projektów

Zadowolonych klientów

Pracuję Inaczej

Dlaczego pracuję inaczej?

Projekty, przy których dotychczas pracowałem wdrożeniowo, jako Project Manager lub Analityk Biznesowy ujawniały jedną szczególną, wspólną cechę. Wszyscy klienci chcą mieć gotowy projekt i spokój. Wiedząc to, staram się zmieniać obraz klasycznego “informatyka” 🙂

Ma być prosto

Z Twojego punktu widzenia, ma być prosto. Bez względu na to, czy wdrażamy stronę wizytówkę, sklep internetowy, czy kampanię reklamową na Facebooku — rozumiem to. Zapytam o podstawowe informacje, a ze wszystkim innym sobie poradzę.

Jestem dla Ciebie

Zarówno w trakcie wdrożenia jak i po nim, nie “znikam”. Jestem dostępny i odpowiadam na pytania, które Cię nurtują. Zdaję sobie sprawę, że pytań przy wchodzeniu do internetu nigdy nie brakuje. Internet jest dla Twojej firmy czymś nowym? Bez obaw.

Ma być skutecznie

Nasze wspólne działania mają doprowadzić do osiągnięcia Twoich celów biznesowych prawda? Pomogę zastosować takie narzędzia, które na to pozwolą obojętnie, czy mówimy o przychodni weterynaryjnej, czy sklepie internetowym.

Cześć!
Nazywam się Konrad Krawczuk i zajmę się wszystkim

Moje doświadczenie pomoże w ustaleniu Twoich potrzeb i oczekiwań - to nie jest łatwe ale razem sobie poradzimy.

Wspólnie ustalimy termin realizacji, a ja będę działał tak, żeby każdy projekt był gotowy w wyznaczonym terminie.

Możesz oddelegować do kontaktu ze mną przedstawiciela swojej firmy, lub zająć się tym samodzielnie, jestem otwarty.

Dbam o to, aby twoja firma miała komplet informacji na temat bieżącego postępu prac — zawsze działam tak, żeby to wasz klient, czyli odbiorca strony www był istotnym czynnikiem.

Nie każdy projekt da się wykonać samodzielnie, często więc korzystam ze wsparcia i rad zespołu, dzięki któremu zawsze reprezentujemy autentyczne czasy realizacji i jakość.

ChceDoInternetu - Konrad

Co Oznacza “Wszystko”?

Jeszcze więcej konkretów

Obiecałem, że będzie konkretnie, prawda? Nie pozostaje mi zatem nic innego jak dać Ci szanse zanurzenia się w odmęty słowników, buzzwordów, i informatycznego “bełkotu”. A może wcale nie? 🙂 Poczytaj — zobacz, czym się zajmuję.

Audyt “Za Free”

Jeszcze więcej konkretów

Czy Wiesz Że… ?:) 

Kontakt z zespołem budującym Twoją markę w internecie może być przyjemny? 

Wyznaję zasadę, że albo współpracuję z Tobą w taki sposób, abyś był zadowolony, albo nie pracuję wcale. Spędziłem lata na zbieraniu doświadczenia w zakresie rozumienia potrzeb Twojego biznesu.

Profesjonalny Zespół

Potrafimy sprostać wymaganiom. Jednocześnie nie tworzymy sztucznych problemów – ułatwiamy życie.

Dostarczamy Na Czas

Czas w biznesie jest zawsze towarem deficytowym. Szanując to, wyrabiamy się w terminach.

Prostota Ponad Wszystko

Czy wspominałem już, że ma być prosto? Ma być jak najlepiej i bez zbędnych komplikacji, strony www są dla Twoich klientów.

Szybkie odpowiedzi

 • image/svg+xmlimage/svg+xml
  Ile kosztuje strona www?

  Koszty stworzenia strony www mogą być bardzo różne i często zależą od wielu czynników. Jeżeli jesteś tutaj i chcesz do internetu, to zapewne nie tylko samym wdrożeniem strony internetowej będziemy musieli się wspólnie zająć. Być może będzie też potrzebna analiza dotychczasowych działań firmy i propozycje dotyczące tego co zrobić, żeby było lepiej.

 • image/svg+xmlimage/svg+xml
  Od czego zależą koszty wykonania strony www?

  Na koszty naszej współpracy składają się nie tylko koszty serwera, certyfikatu bezpieczeństwa i wielu “około-stronowych” działań. Głównym czynnikiem wpływającym na koszt strony internetowej jest to, co dana strona ma “robić”. Na koszt składa się także nasza wspólna praca nad tym, aby ustalić jak strona, wizytówka, landing czy sklep internetowy, którego potrzebujesz, ma realizować Twoje cele biznesowe. Jeśli nie wiesz, czego dokładnie potrzebujesz, jestem też od tego, żeby pomóc Ci to ustalić.

 • image/svg+xmlimage/svg+xml
  Ile trwa stworzenie "prostej" strony www?

  Jeśli strona www, której potrzebujesz będzie naprawdę “prosta”, to po przejściu procesu omawiania potrzeb i zbierania materiałów jestem w stanie przekazać działającą stronę w ciągu kilkunastu dni roboczych. Jeśli natomiast mówimy o większych projektach, oczywiście wszystko zależy od ich zakresu.

 • image/svg+xmlimage/svg+xml
  Czy później stronę będę mogła/mógł edytować samodzielnie?

  Oczywiście — w większości przypadków na życzenie naszych klientów wykonywane strony opieramy o WordPress (system rozpowszechniony na całym świecie). Poza tym, że daje to relatywnie łatwą możliwość samodzielnego późniejszego prowadzenia strony, to daje także niesamowite możliwości sprawienia, żeby każda strona www była unikalna.

 • image/svg+xmlimage/svg+xml
  Czy mogę liczyć na wasze wsparcie po wdrożeniu?

  TAK! Bez tego nie pracujemy w ogóle. Zawsze jesteśmy dla was i do waszej dyspozycji, normalnie po ludzku i zawsze pozytywnie.

 • image/svg+xmlimage/svg+xml
  W jakich technologiach pracujecie?

  Technologie są narzędziami, zawsze dobieramy je tak, żeby jak najlepiej zrealizować zlecenie. Jeśli nie masz pewności czy coś jest możliwe do wdrożenia odpowiadam — nie ma czarów, wszystko da się zrobić — ograniczają nas jedynie wyobraźnia i budżety. Rozwiązania, które przygotowujemy działają dobrze zarówno na komputerach jak i tabletach, czy telefonach — o to nie musisz się martwić.

Nasi klienci

Zadowolenie = Sukces

 Wierzę, że zadowolenie ludzi, z którymi mam szansę pracować to przede wszystkim nasz wspólny sukces – bez tego nie bylibyśmy potrzebni. 

Jeśli potrzebujesz pomocy z marketingiem i reklama w internecie to lepiej nie możesz trafić… Konrad to super profesjonalista i zna się na wszystkim co potrzeba by zaistnieć w internecie. Współpracowałem z Konradem 3 miesiące i telefony się urywają. Polecam
Sebastian Szefner
Sebastian Szefner
2023-07-05
Szybka i profesjonalna obsługa. Bardzo dziękuje za pomoc. Polecam Pana Konrada👌
Matres
Matres
2023-06-18
Otwiera nowe możliwości w bardzo rzetelny sposób z morzem ciekawych informacji i potrafi zainteresować tym czym zazwyczaj nie interesujemy się zakładając stronę www oraz tym czego dotyczy. Pełen profesjonalizm. Polecam.
Michał Kowalkowski
Michał Kowalkowski
2023-05-23
Na współpracę z Konradem zdecydowałem się ponieważ widać że jest pasjonatem tego co robi. Nie jest też dużą firmą która potraktowała by mnie jak kolejną komórkę w tabelce do wypełnienia. Ważne było też dla mnie aby jeżeli zajdzie taka potrzeba spotkać się osobiście. Po konsultacjach i raporcie jaki otrzymałem od Konrada jestem usatysfakcjonowany w 100%. Wyjaśnił mi dużo kwestii które wydają się tak proste a jednak się o nich zapomina. Myślę ze nasza współpraca będzie długofalowa i owocna! Polecam z czystym sumieniem.
Sebastian Richert
Sebastian Richert
2023-05-18
Pełna profeska💪 Niezdecydowanym zdecydowanie polecam współpracę z Panem Konradem 👌
Aleksander Koy
Aleksander Koy
2022-09-29
Przyjazna obsługa i fachowość, oby więcej takich ludzi.
Wojtek Volt
Wojtek Volt
2022-09-29
Super profesjonalne podejscie i szybka realizacja zlecenia, gorąco polecam :)
Mateusz Grotha
Mateusz Grotha
2022-09-29
Bardzo polecam współpracę z Konradem w zakresie wdrażania konwertujących landingów i obszernych stron www!
Tatiana Majewska
Tatiana Majewska
2022-09-29
Konrad jest profesjonalistą w każdym calu. Fachowo zaprojektuje stronę internetową, ale również zainspiruje sobą i swoją charyzmą do działania. Gorąco polecam, bo warto!
Dorota Orlińska
Dorota Orlińska
2022-06-07
Konrad to specjalista, który niezwłocznie znajduje rozwiązania na problemy z moim sklepem internetowym. Nie ma dla niego przypadków nie do rozwiązania. Świetny kontakt i profesjonalna obsługa. Będę wracać. Polecam!
Adam Pastor
Adam Pastor
2022-04-28

Zobacz pełną wizytówkę ChceDointernetu.pl w Gooogle.

Link do wystawienia opinii w Google Moja Firma

Skontaktumy Się

Chcesz wiedzieć więcej?

Dałem się już trochę poznać, prawda? Już wiesz, że z chęcią wykonam dla Ciebie zlecenie od A do Z — od specyfikacji, przez wycenę i wdrożenie. Jeśli zatem chcesz do Internetu i jesteś gotów do kontaktu, to zapraszam. Wypełnij poniższy formularz lub napisz na Facebooku klikając tutaj.

Pierwszy kontakt

Zawsze staram się być dostępny w jak najszerszej liczbie kanałów komunikacji. Nie tylko klienci z  całej Polski , ale także Mieszkańcy Rumi i okolic jako “sąsiedzi”, których chcę możliwie jak najbardziej wesprzeć — mogą liczyć na spotkanie osobiście lub online, w celu omówienia potrzeb.

Telefon

732 067 200

Umów konsultację

Możesz umówić godzinną konsultację, podczas której naszym wspólnym zadaniem będzie zidentyfikowanie Twoich potrzeb. Na podstawie naszej rozmowy i już w trakcie jej trwania przekaże rozwiązania i rekomendacje, które mogą stać się przyczynkiem do naszej dalszej współpracy.

Masz ochotę się spotkać?

Zapraszam! Pracuję głównie w biurze w Gdyni, ale także w Rumi i w Sopocie – jeśli masz ochotę spotkać się u Ciebie w biurze, to również jestem otwarty.  Wystarczy, że zadzwonisz i się umówimy.