Logo chcedoinernetu.pl

Audyt Wizytówki Google?

Oczywiście 🙂

Jeżeli potrzebujesz
Dobrze prowadzonego Profilu Firmowego Google

Ładowanie...
Pracuję Inaczej

Dlaczego pracuję inaczej z Wizytówką Google?

Wizytówka Google, profil firmy w Google to jeden z pierwszych punktów styku Twojego potencjalnego klienta z Twoją firmą. Zdając sobie z tego sprawę, nie możesz ignorować faktu, że wysoka pozycja Twojej firmy w mapach Google jest jednym z kluczowych czynników dynamicznego rozwoju Twojego biznesu. Ja też o tym wiem, dlatego na “dzień dobry”, bez dodatkowych opłat oddaję ci do dyspozycji narzędzie do przeprowadzenia audytu pozycji. Sprawdź jakie to proste, a gdybyś miał pytania- dzwoń lub pisz! 🙂 

Skontaktumy Się

Chcesz wiedzieć więcej?

Jeżeli los Twojego Firmowego Profilu Google nie jest Ci obojętny wypełnij poniższy formularz lub napisz na Facebooku klikając tutaj.

Pierwszy kontakt

Zawsze staram się być dostępny w jak najszerszej liczbie kanałów komunikacji. Nie tylko klienci z  całej Polski , ale także Mieszkańcy Rumi i okolic jako “sąsiedzi”, których chcę możliwie jak najbardziej wesprzeć — mogą liczyć na spotkanie osobiście lub online, w celu omówienia potrzeb.

Telefon

732 067 200

Umów konsultację

Możesz umówić godzinną konsultację, podczas której naszym wspólnym zadaniem będzie zidentyfikowanie Twoich potrzeb. Na podstawie naszej rozmowy i już w trakcie jej trwania przekaże rozwiązania i rekomendacje, które mogą stać się przyczynkiem do naszej dalszej współpracy.

Masz ochotę się spotkać?

Zapraszam! Pracuję głównie w biurze w Gdyni, ale także w Rumi i w Sopocie – jeśli masz ochotę spotkać się u Ciebie w biurze, to również jestem otwarty.  Wystarczy, że zadzwonisz i się umówimy. 

× Porozmawiajmy :)